Kontakt GG

Nasze strony

e-pajero.pl
www.e-pajero.pl
carmont
www.carmont.pl
www.epajero.pl

Kategorie...

Pomoc...

( zaawansowane )

Zaawansowana wyszukiwarka...

Nie znalazłeś produktu ? zadzwoń: +48 606 586 115

CARMONT Zuzanna Dulna-Montowska
Kartuska 64
77-124 Parchowo
NIP: 583-127-07-62
Pomorskie / Polska
tel. 059 821-14-30

Numer rejestrowy: 000030466

konto:
BZ WBK 17 1090 2590 0000 0001 3528 8307 (płatności krajowe)
Swift: BREXPLPWMBK
IBAN: PL56 1140 2004 0000 3002 7490 9189 (płatności zagraniczne)

Sklep i sprzedaż internetowa:

kom. 606 586 115
kom. 534 005 537
kom. 728 414 136

Tomasz Rzeszutek
email: tomek@e-pajero.pl
 540866

Dawid Modliński
email: dawid@carmont.pl
 49847644
skype: carmont24

Bartek Paszki
email: sklep@e-pajero.pl
 40222313

Radek Kucharczyk
email: sklep@e-pajero.pl
 64642069

Inne działy:

Dział części używanych:

Zbigniew Montowski
kom. 602 673 905
email: zbyszek@e-pajero.pl
 3597101

Tomasz Montowski
kom. 735 936 989
email: tomek.m@carmont.pl
 43920677

Serwis samochodowy / warsztat:

Krzysztof Czarnecki
kom. 692 886 336
email: serwis@carmontserwis.pl 

Znajdź nas na Facebook: https://www.facebook.com/carmont.sklep



Koszyk...

Zawartość twojego koszyka

Brak produktów

A Darmowa wysyłka! Wysyłka
0 zł Razem

Twoje konto

Do kasy

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

Ilość
Razem

Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Razem produkty: (brutto)
Dostawa: (netto) B Darmowa wysyłka!
Razem (brutto)

Kontakt...

Sklep i sprzedaż internetowa

kom: 606 586 115

kom: 534 005 537

kom: 728 414 136

tel. 059 821 14 30

Tomek - gg: 540866

Dawid - gg: 49847644

Bartek - gg: 40222313

Radek - gg: 64642069

email: sklep@e-pajero.pl

skype: carmont24

Dział części używanych

email Zbyszek

kom: 602 673 905

email Tomek

kom: 735 936 989

Serwis samochodowy/ warsztat

email Krzysiek

kom: 692 886 336

Partnerzy...

sklep prokonsumencki